Forum Kod Örnekleri Advanced Blog Uygulaması

Ozan UYKUN

09 June 2017 22:19:39

ZN Framework

Ozan UYKUN

19 September 2017 17:21:36

Normalde kendisi oluşturur tabloları. Muhtemelen veritabanındaki tablolarla biri çakışıyor düzgün oluşamadığı için hata alıyorsundur.

Ozan UYKUN

19 September 2017 08:40:56

Veritabanı ayarlarını yapman gerekiyor. Birde divide() yöntemini bul Strings::divide() ile değiştir. Models/Migrations/ dosyasında ki tabloları çalıştır.

Ferhat NAS

17 September 2017 20:33:30

Ayriyeten Hocam Frontend Arayüzünde Bir Kaç Sorun Daha Var Fw Yeni Başlayacak biri indirip Kullanmaya Çalişirsa Sorunlar Yaşayabilir.Benim Tavsiyem Biraz daha geliştirilmeli

Diğer Sorunlar;Blogtaki Detay Tıkladıgımda Url = blog/detail/table-design-6

Şu hatayı vermekte;
Error :Call to undefined function divide()File :C:xampphtdocsnProjectsFrontendStartingAutoloadFunctions.phpLine :45-----------------------------Sevice Sayfasındaki Resim Detay Tıkladıgımda Url Şöyle Çıkıyor: %7BblogDetail($service->id)%7D%7D

Ve Şu hatayı vermekte ;erişim engellendi olmayan  bir sayfaya yonlendiriyor

Umarım Tavsiyelerim Yanliş anlaşılmaz İyi çalişmalar hocam

Ferhat NAS

17 September 2017 19:55:46

Merhaba Değerli Hocam, Advanced Blog İndirip Kurdum Frontend arayüzü Çalişiyor ama Backende Gİriş yaptgımda Hatalar Alıyorum hata Kodu
Warning: file_put_contents(C:xampphtdocsnProjectsackendConfigClassMap.php): failed to open stream: No such file or directory in C:xampphtdocsnInternalRequirementsSystemAutoloader.php on line 203
Classmap Sildim Değişen Birşey olmadi

Kod Örnekleri Advanced Blog Uygulaması